W Dźwirzynie rozegrano Finał Pucharu Polski Młodziczek w piłce ręcznej. Zespół MOSM Tychy spisał się bardzo dobrze, zajmując czwarte miejsce.

W fazie grupowej MOSM pokonał UMKS Żak Kielce 31:13, MKS Sambor Tczew 22:16 oraz brązowe medalistki sprzed roku – MKS Kusy Szczecin 20:18. Tyszanki do ćwierćfinału weszły z pierwszego miejsca w grupie, a los przydzielił im ekipę UKS PR Ruch Chorzów. Derby zakończyły się wygraną MOSM 27:11.

W półfinale zespół z Tychów minimalnie przegrał z SKS Kusy Kraków 17:18. Krakowianki zostały późniejszym mistrzem! W meczu o brązowy medal tyszanki nie potrafiły się pozbierać po półfinałowej porażce, przez co przegrały z KSS Kielce 21:27.

Zawodniczy MOSM zebrały też indywidualne wyróżnienia. Najlepszą bramkarką turnieju została Natalia Ambroziak, a powołania do reprezentacji otrzymały Polski otrzymały: Zuzanna Mikosz, Aleksandra Lisicka i Natalia Ambroziak.

Zespół Krzysztofa Willera i Agnieszki Żogała-Jeglińskiej poprawił miejsce sprzed roku. Wtedy bowiem młodziczki MOSM zajęły ósmą pozycję.

Skład zespołu: Aleksandra Zwierzchowska, Zuzanna Mikosz, Natalia Ambroziak, Dominika Gretka, Kornelia Kaleta, Julia Batkowska, Amanda Sokacz, Magdalena Gryc, Adrianna Bałko, Oliwia Modrzik, Wiktoria Poś, Weronika Poś, Klaudia Wilczyńska, Agnieszka Zioła, Michalina Sawczyk, Sylwia Szołtysek, Wiktoria Kosmowska, Aleksandra Lisicka. Trenerzy: Krzysztof Willem i Agnieszka Żogała-Jeglińska. Wszystkie zawodniczki są uczennicami I i II klasy sportowej w Gimnazjum nr 3 w Tychach.