Zespół GKS Tychy U17 kontynuuje swoją serię wygranych bez straty gola. Tyszanie tym razem ograli na wyjeździe KS Żory 9:0!

Podopieczni Sebastiana Idczaka prezentują kapitalną formę. Tyszanie w tym sezonie nie tylko nie stracili bramki, ale i punktów. Ostatnią ofiarą GKS był ostatni w tabeli KS Żory.

Tyszanie już w pierwszej połowie niemal zapewnili sobie zwycięstwo prowadząc 4:0. Bramki do przerwy strzelali Paluch dwie oraz Duda i Piątek, który tego dnia zaliczył aż cztery asysty i zdobył dwa gole.

Królami bramkowego polowania byli jednak Paluch i Rogala, którzy trzykrotnie pokonali bramkarza rywali. Po zmianie stron gola dorzucił też defensywny pomocnik Duda. Tyszanie aktualnie po czterech meczach mają 20 zdobytych goli i tracą trzy oczka do liderującego Podbeskidzia Bielsko-Biała.

KS Żory – GKS Tychy U17 0:9 (0:4). Bramki: Rogala 3, Paluch 3, Piątek 2, Duda.
GKS: Detnerski – Wrona (65. Połap), Wojtyła (65. Robaszewski), Matera, Olszowski (50. Jakubczyk) – Duda, Piątek, Hałatek (51. Misztal) – Rogala, Kasprzyk (25. Paprota), Paluch (65. Pytel).