Atomówki GKS Tychy rozpoczęły rozgrywki ligowe. Tyszanki na inaugurację przegrały z Unią Oświęcim 0:9.

Zespół Dariusza Garbocza został rozbity głównie przez jedną zawodniczkę – Kamilę Wieczorek. Reprezentantka Polski wykorzystywała każdy błąd obrony Atomówek zdobywając aż sześć goli!

Po stronie oświęcimianek stało większe doświadczenie, co było widoczne od początku spotkania. Mimo przewagi Unii tyszanki w pierwszej części gry toczyły wyrównaną walkę przegrywając 0:2. W drugiej tercji jednak worek z bramkami się rozwiązał, a Atomówki straciły kolejne cztery bramki, a w ostatniej tercji następne trzy.

W tyskich barwach nie zagrała jeszcze Angelika Nyl, której transfer jest dopinany. W składzie zabrakło też Dominiki Szymik.

UKKH Unia Oświęcim – Atomówki GKS Tychy 9:0 (2:0, 4:0, 3:0).
Atomówki: Fijoł (Katarzyńska-Goj) – Ferszt, Pelic, Chrobaszczyk, Sztyper, Łaskawska, Garbocz, Marczyk, Solorz, Urbańska, Dziedzioch, Kula, Musioł, Nadzimek, Jurkiewicz, Ogłaszewska.