Mariusz Bojarski poprowadził rezerwę GKS Tychy do awansu do 1/4 finału Pucharu Polski podokręgu Tychy. Tyszanie rozbili na wyjeździe GTS Bojszowy 6:0.

Tyszanie na mecz do Bojszów jechali w roli faworyta, a Tomasz Wolak miał możliwość sprawdzić formę swoich podopiecznych. W lidze bowiem dostają oni mniej szans na grę, ze względu na zaciągi z pierwszego zespołu.

Rezerwa kapitalnie rozpoczęła mecz. Już w 7. min. Mariusz Bojarski otworzył wynik. Pół godz. później młody napastnik wykorzystał rzut karny wywalczony przez Michała Pawełczyka, a przed przerwą jeszcze skompletował hattricka klasycznego.

85ffb002f52455e760e4c90cc3b71ac3_640

Po zmianie stron przewaga tyszan jeszcze wzrosła. Dowodem na to było zdobycie trzech kolejnych goli w odstępie raptem pięciu minut. Najpierw trafił Arkadiusz Lewicki, a 120 sek. później Piotr Kokoszka. Wynik po godz. gry ustanowił Daniel Duda.

Tyszanie zasłużenie wygrali i pokazali, że są w dobrej dyspozycji. Szczególnie Mariusz Bojarski pokazał kolegom z I ligi jak zdobywać gole. W kolejnej rundzie GKS II zmierzy się z Pniówkiem Pawłowice Śląskie (13.09.).

GTS Bojszowy – GKS II Tychy 0:6 (0:3). Bramki: Bojarski 3 (7., 36. – k., 41.), Lewicki (56.), Kokoszka (58.), Duda (61.).
GKS II Tychy: Odyjewski – Wolak, Banaś, Wróbel, Majnusz – Pawełczyk (55. Lewicki), Sobas (60. Pustelnik), Holewa, Duda, Nieśmiałowski (46. Biskup) – Bojarski (46. Kokoszka).